Menu
telewizja_Rodzina

telewizja_Rodzina

Uroczysta inauguracja Nocy Kościołów we wrocławskiej katedrze

Już po raz czwarty na Dolnym Śląsku katolickie Radio Rodzina zaprasza na Europejskie Dni Dziedzictwa Chrześcijaństwa „Noce Kościołów".

21 czerwca -- piątek w Katedrze Wrocławskiej odbyła się msza św. której przewodniczył ks. abp Mieczysław Mokrzycki, Metropolita Lwowski Obrządku Łacińskiego. "Dzień ten jest szczególnym" - zaznaczył na początku eucharystii ks. Cezary Chwilczyński, dyrektor Radia Rodzina.W trakcie mszy abp. Mokrzycki uhonorowany został Wrocławskim Laurem Radiowym - nagrodą corocznie przyznawaną przez Radio Rodzina ludziom zasłużonym, działającym dla dobra społeczeństwa. Jak powiedział ks. Cezary Chwilczyński: ,,My na Dolnym Śląsku jesteśmy niezmiernie wdzięczni Ekscelencji, za promowanie Polski..."
Już wkrótce ciekawy panel dyskusyjny "Wiara w sporcie" z Tomaszem Adamkiem,oraz kilka następnych materiałów filmowych z tegorocznych Nocy Kościołów.Zapraszamy!!!
video- realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Abp Kupny w Radiu Rodzina

Od procesji z gmachu seminarium duchownego do katedry św. Jana Chrzciciela rozpoczął się wczoraj ingres nowego metropolity wrocławskiego ks. abp. Józefa Kupnego.Dziś rano metropolita wrocławski opowiadał o swoich pierwszych wrażeniach i emocjach w studio radia Rodzina; towarzyszących mu podczas wczorajszych uroczystości:
 http://www.radiorodzina.pl/wiadomosci...
video-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina rozmowę prowadziła Barbara Misiewicz

Subskrybuj to źródło RSS

chwilowki