Menu

750 100

Oczekiwanie na Dar...

Oczekiwanie na Dar...

19 maja świętujemy wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego.Powoli dobiega końca 50 dni od Zmartwychwstania naszego Pana. Jak czytamy w Dziejach Apostolskich właśnie 50 dni po Zmartwychwstaniu apostołowie wraz z Maryją przebywali w wieczerniku ra...

Trophy 2017- Otwarcie

Przed nami święto piłki nożnej, największy tego typu turniej w Polsce czyli Wrocław Trophy 2017.
Do Wrocławia przyjadą zawodnicy z 20 krajów, którzy przez trzy dni będą rywalizować ze sobą w dziewięciu kategoriach wiekowych, od U8 do U19.
Ceremonia otwarcia turnieju, który miało miejsce na Placu Solnym.Zapraszamy szczególnie w niedzielę-mecze zmagania piłkarzy  rozgrywane będą przy Stadionie Olimpijskim na Polach Marsowych, wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

 

Czytaj dalej...

NIE LĘKAJCIE SIĘ

Zakończyła się Peregrynacja relikwii św. Jana Pawła II w Archidiecezji Wrocławskiej.

Relikwie odwiedziły 35 parafii naszej Archidiecezji, Dom Księży emerytów, zgromadzenia zakonne oraz kilka parafii diecezji świdnickiej. Ostatnim akordem we Wrocławiu był specjalny Apel Jasnogórski w parafii pw. św. Anny na Oporowie. Wierni złożyli wiele próśb do św. Jana Pawła II oraz mieli możliwość ucałowania relikwii.Relikwie wracają już do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach, skąd zostały
wypożyczone dzięki uprzejmości ks. kard. Stanisława Dziwisza. Organizatorem peregrynacji relikwii św. Jana Pawła II w postaci papieskiej sutanny, piuski, krzyża i relikwiarza z krwią było Radio Rodzina rozgłośnia Archidiecezji Wrocławskiej i Diecezji Świdnickiej.

realizacja wideo i copyright: Andrzej Mas-TVRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki