Menu

mffn2017

Chrześcijaństwo–nowoczesna Europa- człowiek

Chrześcijaństwo–nowoczesna Europa- człowiek

Na Papieskim Wydziale Teologicznym pod hasłem „Kościół w państwie, państwo w Kościele” odbyła się 33. edycja Ogólnopolskiego Forum Młodych. Wydarzenie łączyło w sobie sesje naukowe oraz spotkania modlitewne.Forum Młodych zos...

Transmisja LIVE - Katedra/ Studio TV Rodzina.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

MEDIA PLAN: Codziennie o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 10:00 TV RODZINA transmitowana będzie Msze św. z wrocławskiej katedry; 

   

Pielgrzymka rolkowa

(ciąg dalszy Pielgrzymki rolkowej i relacja z pierwszego dnia.)
Po zapakowaniu bagaży, wysłuchanie ciekawej homili Bp Andrzeja Siemieniewskiego,rolkowcy przy eskorcie policyjnej wystartowali aby dotrzeć do Bierutowa,a w następnych dniach aby dotrzeć do Matki Boskiej Cz. w Czestochowie.
Intencje:
"Pielgrzymowanie na rolkach. To szybsze, bardziej wyczulone i zdecydowane podążanie nie tylko na Jasną Górę, lecz przede wszystkim do Nieba"
ks. Jerzy Babiak - organizator, opiekun duchowy pielgrzymki.
"Jazda na rolkach połączona z możliwością odkrywania Boga w drodze, to połączenie idealne! Jeszcze kilka dni po pielgrzymce rolkowej energia i radość nie dawały za wygraną."
Monika Kubrycz - główny porządkowy.
"Wiem, że pielgrzymka rolkowa przyniesie nie tylko przepiękne owoce duchowe, ale będzie też świetną okazją do wsparcia misyjnej działalności Kościoła."
Paula Łuszczek - organizator.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości