Menu
Dlaczego chrześcijanie potrzebują Żydów

Dlaczego chrześcijanie potrzebują Żydów

  Spotkanie  na PWT (czwartek 18.01.) z prof. Janem Grosfeldem,członkiem Komitetu Episkopatu Polski ds Dialogu  z Judaizmem oraz z prof.Mariuszem Rosikiem Bibilistą na PWT wrocławskim oraz na zakończenie rozmowy poprosiliśmy uczes...

Transmisja LIVE - Katedra/ Studio TV Rodzina.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

MEDIA PLAN: Codziennie o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 10:00 TV RODZINA transmitowana będzie Msze św. z wrocławskiej katedry; 

   

Koncert „Nieśmiertelni”

Kilkaset osób uczestniczyło 25 czerwca w koncercie podsumowującym akcję „Dar dla Aleppo”, zainicjowaną przez metropolitę wrocławskiego abp. Józefa Kupnego.
Koncert „Maleo i przyjaciele. Dar dla Aleppo” dedykowany był prześladowanym chrześcijanom, a zwłaszcza Syryjczykom mieszkającym w zrujnowanym Aleppo. Wydarzenie, zorganizowane przez Radio Rodzina, odbywało się w ramach trwających na Dolnym Śląsku „Nocy Kościołów”.
W koncercie uczestniczyli o. bp Jacek Kiciński oraz bp Antoine Chbeir - maronicki, katolicki biskup diecezji Latakia w Syrii. Bp Kiciński podkreślił, że cieszy się z kolejnej inicjatywy składającej się na projekt „Dar dla Aleppo” i zaznaczył, że to wyraz naszej solidarności z Syrią oraz gest miłosierdzia. Bp Chbeir podziękował zgromadzonym za zaangażowanie w pomoc na rzecz Syrii.Koncert otworzył występ rapera Arkadio, który podkreślał, że chrześcijanie to ludzie radośni i zachęcał do postawy wdzięczności za wszystko, co otrzymujemy od Boga. Następnie zaprezentowano utwory z projektu „Nieśmiertelni” stworzonego przez Darka Malejonka oraz Salezjański Wolontariat Misyjny. Wraz z Maleo Reggae Rockers wystąpili Arkadio, Kinga Kielich Kuba Podolski , a także Halina Mlynkova, która zaprezentowała utwory z projektu „Panny Wyklęte”.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki