Menu

750 100

Spod Znaku Rodła 2018

Spod Znaku Rodła 2018

80. LAT PRAWD POLAKÓW SPOD ZNAKU RODŁA - WROCŁAW.Uroczystości rozpoczęły się o godz. 8:30 przy Kościele św. Marcina na Ostrowie Tumskim.W programie: Kompania Honorowa Wojska Polskiego , Apel Pamięci z udziałem asysty honorowej Garnizony Wrocła...

o. John Bashobora w Orbicie

24-26.06.2011r. specjalnym gościem był znany ugandyjski charyzmatyk, o. dr John Baptist Bashobora.(Uganda).(Materiał filmowy do spotu to
przede wszystkim na bazie relacja z Kościoła pw.św. Karola Boromeusza oraz końcowy fragment mszy św. - Kościoła pw.św.Chrystusa Króla).Oto nadszedł czas świętowania! Czas dziękczynienia! Czas uwielbiania Pana za wszystko, co Nam się przytrafiło w życiu.
Czy jesteś w stanie dziękować za wszystko?
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do świętowania Złotego Jubileuszu Odnowy Charyzmatycznej. Ale to nie jedyna okazja do celebracji. Chcemy również upamiętnić 20 rocznicę Kongresu Eucharystycznego, którego obecność uwiecznił święty Jan Paweł II.
Wielkie świętowanie razem z ojcem Johnem Bashoborą odbędzie się 28 maja 2017 roku w Hali Orbita we Wrocławiu.
Podczas konferencji, wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem oraz w trakcie intensywnego wielbienia Jezusa będziemy prosić o nowe napełnienie Duchem Świętym.
Zapraszamy od 9:00 do Hali ORBITA ul.Wejherowska 34

Program wydarzenia,na stronie: nabierzcieducha.pl

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina
komentarz-wideo Artur Skowron Fundacja Charyzmatykon

 

Organizatorzy. Zawsze się radujcie! Nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie! Taka bowiem jest wola Boga w Jezusie Chrystusie względem was.Zapraszamy również jezeli chcecie zobaczyć całą wersję:
https://youtu.be/Pdcj30BSouU

Czytaj dalej...

II Pielgrzymka Ludzi Pracy- Zapraszamy

(skrót-zaproszenie z materiału z 2016 w Henrykowie)

W tym roku również Arcybiskup Kupny zaprosił na II Pielgrzymkę Ludzi Pracy.- Środowisko ludzi pracy spotyka się u stóp figurki Matki Bożej zwanej Królową Polskiego Słowa i pragnie podziękować Panu Bogu za wszystko, co nam daje i prosić o nowe łaski dla ludzi pracy naszego regionu.  Zapraszam świat pracy z całymi rodzinami- powiedział Abp Józef Kupny,ktora odbędzie się 21 maja 2017r.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina
wywiady prowadził Janusz Wolniak/Solidarność

materiał z 2016r.ZAPRASZAM! 21 MAJA 2017 r.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki