Menu
Dlaczego chrześcijanie potrzebują Żydów

Dlaczego chrześcijanie potrzebują Żydów

  Spotkanie  na PWT (czwartek 18.01.) z prof. Janem Grosfeldem,członkiem Komitetu Episkopatu Polski ds Dialogu  z Judaizmem oraz z prof.Mariuszem Rosikiem Bibilistą na PWT wrocławskim oraz na zakończenie rozmowy poprosiliśmy uczes...

Transmisja LIVE - Katedra/ Studio TV Rodzina.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

MEDIA PLAN: Codziennie o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 10:00 TV RODZINA transmitowana będzie Msze św. z wrocławskiej katedry; 

   

E.D.K.- Droga Przełomu

Ekstremalna Droga Krzyżowa jest pomysłem księdza Jacka Wiosny Stryczka oraz mężczyzn z Męskiej Strony Rzeczywistości. Odbywa się od 2009 roku.

W tym roku pokażemy początek tej nocnej drogi rozpoczynającej  się Mszą Świętą w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej. Wrocław- Kazanów,  ul. Pilczycka 25.
Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej zorganizował dwie Ekstremalne Drogi Krzyżowe z Wrocławia do Trzebnicy. Pierwsza - dłuższa - wyszła z parafii pw. św. Jadwigi w Leśnicy (40 km), druga - z parafii pw. św. Jadwigi na Kazanowie (30 km).Całość zorganizował Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej. Przed wędrówką uczestnicy modlili się
 na Mszach św.
 Droga Przełomu-
Wyruszając na EDK, podejmujemy ryzyko. Rezygnujemy z wygody oraz z ciepłego łóżka, które zamieniamy jednej nocy na ciemny las, błoto, nieznane ścieżki i chłód.Czas wyruszyć w drogę.Nie chodzi o to,aby się przejść,coś sobie udowodnić.Chodzi o to ,aby się zmienić.Przełom wymaga pełnego zaangażowania:Twojego dla Boga.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...

Komedia o upadku świata

2 kwietnia 2017r. w Teatrze Polskim we Wrocławiu odbędzie polska prapremiera spektaklu opartego na sztuce austriackiego dramatopisarza Petera Turriniego.To historia o dobrobycie opartym tylko na bogaceniu.
-te wartości,które dawały mu radość ale czy przynoszą szczęście.Czy aby nie zobaczymy w tym obrazie współczesnej Polski?
Reżyserem sztuki jest Bartłomiej Wyszomirski (wywiad).W jedną z ról wcieli się także dyrektor Teatru Polskiego - Cezary Morawski,również dobry aktor telewizyjny,filmowy. Odtwórczyni głównej roli - Aldona Struzik.(wywiad)
"Mirandolina" będzie wystawiana na Scenie Kameralnej,ul.Świdnicka 28 2 .04.2017

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki