Menu

20170223 katechezywroclawskie

PRZYJDŹ DUCHU ŚWIĘTY!

PRZYJDŹ DUCHU ŚWIĘTY!

Przyjdź Duchu Święty to uroczystość Sakramantu Bierzmowania udzielonego młodzieży parafii pw. Opatrzności Bożej we Wrocławiu przez J.E. o. Biskupa Jacka Kicińskiego.Uroczystość uświetnił Chór Projektowy Archidiecezji Wrocławskiej pod kierown...

Transmisja LIVE - Katedra/ Studio TV Rodzina.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

MEDIA PLAN: Codziennie o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 10:00 TV RODZINA transmitowana będzie Msze św. z wrocławskiej katedry; 

   

E.D.K.- Droga Przełomu

Ekstremalna Droga Krzyżowa jest pomysłem księdza Jacka Wiosny Stryczka oraz mężczyzn z Męskiej Strony Rzeczywistości. Odbywa się od 2009 roku.

W tym roku pokażemy początek tej nocnej drogi rozpoczynającej  się Mszą Świętą w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej. Wrocław- Kazanów,  ul. Pilczycka 25.
Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej zorganizował dwie Ekstremalne Drogi Krzyżowe z Wrocławia do Trzebnicy. Pierwsza - dłuższa - wyszła z parafii pw. św. Jadwigi w Leśnicy (40 km), druga - z parafii pw. św. Jadwigi na Kazanowie (30 km).Całość zorganizował Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej. Przed wędrówką uczestnicy modlili się
 na Mszach św.
 Droga Przełomu-
Wyruszając na EDK, podejmujemy ryzyko. Rezygnujemy z wygody oraz z ciepłego łóżka, które zamieniamy jednej nocy na ciemny las, błoto, nieznane ścieżki i chłód.Czas wyruszyć w drogę.Nie chodzi o to,aby się przejść,coś sobie udowodnić.Chodzi o to ,aby się zmienić.Przełom wymaga pełnego zaangażowania:Twojego dla Boga.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...

Komedia o upadku świata

2 kwietnia 2017r. w Teatrze Polskim we Wrocławiu odbędzie polska prapremiera spektaklu opartego na sztuce austriackiego dramatopisarza Petera Turriniego.To historia o dobrobycie opartym tylko na bogaceniu.
-te wartości,które dawały mu radość ale czy przynoszą szczęście.Czy aby nie zobaczymy w tym obrazie współczesnej Polski?
Reżyserem sztuki jest Bartłomiej Wyszomirski (wywiad).W jedną z ról wcieli się także dyrektor Teatru Polskiego - Cezary Morawski,również dobry aktor telewizyjny,filmowy. Odtwórczyni głównej roli - Aldona Struzik.(wywiad)
"Mirandolina" będzie wystawiana na Scenie Kameralnej,ul.Świdnicka 28 2 .04.2017

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki