Menu

Lokalne (182)

Odsłonięcia tablicy K.Klingerta

22 kwietnia we Wrocławiu obchodzony był Dzień Odry. Z tej okazji na Bulwarze Dunikowskiego, już od godziny 11:00 dla wrocławian  było moc atrakcji, a wśród nich m.in. koncerty, pokazy, wspólne czytanie, pyszne jedzenie z food trucków i parada jednostek pływających.
-Oficjalne otwarcie imprezy i parada jednostek pływających, komentarz Pawła Rańdy.Najważniejsze to -odsłonięcie tablicy Karla Heinricha Klingerta, przez w-ce prezydenta Wrocławia Adama Grehla
– koncert orkiestry dziecięcej z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. i Szkoły Muzycznej I st. nr 2 na Sępolnie.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...

Inauguracja sezonu motocyklowego

 

W sobotę 22 kwietnia 2017r. motocykliści zjechali  do Wrocławia, żeby zwrócić uwagę na brak krwi w szpitalach. Tegoroczną MotoKroplę rozpocznie msza w Katedrze następnie widowiskowa parada (godz. 11.00), która wyjechała z Ostrowa Tumskiego i około godziny 11:30 dotarła do Magnolia Park. (Materiał filmowy ze startu).

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...

M.Ciesielska- w ramach Czwartkowych Katechez

Toksyczne matryce relacji domowych - tak brzmiał tytuł ostatniej konferencji wygłoszonej przez dr Marię Popkiewicz-Ciesielską w ramach Czwartkowych Katechez Wrocławskich.
 W katechezie poruszony został wątek randek. Prelegentka podkreśliła, że podczas randek eksponuje się to, co jest wartością. Młodzi ludzie cieszą się, że lubią góry, słuchają tej samej muzyki, czytają te same książki. To jednak informacje, które nie są intymne, a ludzi przyciąga do siebie to, o czym się nie mówi.Każdy ze swojego domu wynosi emocję najbardziej pozytywną i jakąś emocję najbardziej smutną - dodała psycholog.  Zapraszamy!

Wideo realizacja: Andrzej Mas - TVRodzina , 2017

 

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki