Menu

Kultura (106)

C.H.Zajezdnia_wystawy czasowe

Zapraszamy również na wystawy czasowe – „Wrastanie. Ziemie Zachodnie i Północne. Początek” (plac), oraz Ks. Franciszek Blachnicki –wychowawca ludzi wolnych” (hol), „Sługa Boży. Ks. Aleksander Zienkiewicz” (hala wystaw A), „Spinki góralskie, czyli broszki prawdziwych mężczyzn” (wystawa główna),  „Po-Godnie w siedemnastu odsłonach” (wystawa główna).

wideo-realizacja Zdzisław Maj/TVRodzina

Czytaj dalej...

Wspólne Patriotyczne Śpiewanie

Patriotyczne śpiewanie w LO nr.17 we Wrocławiu
Już po raz piąty w ramach kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości odbyło się patriotyczne śpiewanie organizowane przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka przy współpracy z Radiem Rodzina.Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk, podkreśla, że śpiew łączy.Spotkanie poprowadził  Roman Kowalczyk, któremu akompaniował  Leszek Stefanowski.Po zapowiedzi Łukasza Ludwiny wraz z Małgorzatą Iwankiewicz Dyrektorem Szkoły na Tęczowej 60
rozpoczęło się śpiewanie przeplatane historycznymi faktami z historii naszego Państwa.Zapraszamy

wideo-realizacja Zdzisław Maj /TVRodzina

Czytaj dalej...

Kino według A.Casali

Inauguracja II Międzynarodowego Festiwalu(c.d.-22.10.2017)
Po Mszy św. uczestnicy przenieśli się do Dolnośląskiego Centrum Filmowego, gdzie odbyła się projekcja filmu „Habemus papam – mamy papieża” w reżyserii Nanniego Morettiego.  Wprowadzenie do filmu wygłosił gość festiwalu zagranicznego A.Casali.
Ale najpierw  oficjalne otwarcie w DCF, przeciąta wstęga przez dyr. Piotra Pietrusa oraz ojca Jacka Staszewskiego OFM z Niepokalanowa.

wideo-realizacja zdzisław maj TVRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

chwilowki