Menu

Polska (152)

Chrześcijaństwo–nowoczesna Europa- człowiek

Na Papieskim Wydziale Teologicznym pod hasłem „Kościół w państwie, państwo w Kościele” odbyła się 33. edycja Ogólnopolskiego Forum Młodych. Wydarzenie łączyło w sobie sesje naukowe oraz spotkania modlitewne.Forum Młodych zostało zorganizowane po raz trzeci.
Po wykładzie publiczność miała możliwość zadawania pytań.Organizatorami OFM byli klerycy V roku MWSD we Wrocławiu oraz studenci PWT.
Piątek od 9:00 Sesję naukową otworzyła wystąpienie Marka Mutora, dyrektora Centrum Historii Zajezdnia
Po przerwie  z uczestnikami Forum spotkał się europoseł Marek Jurek, który poprowadził konwersatorium pt. "Chrześcijaństwo – nowoczesna Europa – człowiek".Odniósł się do aktualnych
zdarzeń w Parlamencie Europejskim i wcześniejszego  Marszu Niepodległości 11 listopada w Warszawie.Europoseł z uznaniem mówił o inicjatywie, jaką jest Ogólnopolskie Forum Młodych.

wideo-realizacja Zdzisław Maj/TVRodzina

Czytaj dalej...

Zintegrowany blok operacyjny.OTWARCIE

W 4 Wojskowym szpitalu Klinicznym we Wrocławiu , otwarto właśnie njnowocześniejszy.
Zintegrowany Blok Operacyjny w Polsce.
Wśród nowoczesnych sal operacyjnych jest tzw.sala hybrydowa na której można będzie wykonywać operacje klasyczne i w razie potrzeby od razu również te bezinwazyjne , naczyniowe. To wspaniały obiekt leczniczy nie tylko dla wojska ale i dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska.
Zapraszamy na relację.

Wideo relalizacja i copyright: Andrzej Mas - TVRodzina, 2017

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości