Menu

750 100

Transmisja LIVE!. PPW 2017. (2)

TVPielgrzymka (70)

Materiały promujące Wrocławską Pieszą Pielgrzymkę.

Pielgrzymkowe "Despacito"

W Kluczborku na scenie zaprezentowała się gr. pielgrzymkowa 20 i 21  , które były jednymi z wielu na  noclegu pielgrzymów.
Ponieważ "Despacito" podbija Internet i serca młodych ludzi, uznałyśmy, że jest to tak ciekawa, szybka i bystra melodia, która dodaje energii i wykorzystałyśmy ją, dodając do niej słowa, które mogą nas prowadzić na Jasną Górę - tłumaczyła s. Janina oraz Magda,z autorkami z przeróbką znanego utworu "Despacito" s. Janina Anna Kaczmarzyk ze Zgromadzenia Służebniczek NMP, Magdalena Ojak oraz ks. Jakuba Bartczaka. Na pewno to nagranie pokaże im nowy obraz pielgrzymki: radosnej i dynamicznej. Poza tym, pamiętajmy, że to nie pieśń liturgiczna, a jedynie piosenka pielgrzymkowa, śpiewana w drodze”.
Zapraszamy.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina
intro-animacja Jakub Maryniaczyk TVPielgrzymka

Czytaj dalej...

Zaczynamy 37. Pielgrzymkę.

Wystartowała 37. Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. O godz. 6.00 pielgrzymi spotkali się w katedrze wrocławskiej na wspólnej modlitwie. Najpierw ks Aleksander Radecki oraz Abp Józef Kupny pożegnał i pobłogosławił pątników. Metropolita wrocławski prosił także o modlitwę za archidiecezję.Ks. Stanisław Orzechowski podziękował za modlitwę w swoim imieniu i w intencji pielgrzymów,szczególnie gr. 16 duchowej.
Na pątniczym szlaku spotkaliśmy o. bp Jacka Kicińśkiego, który skierował słowa do pielgrzymów duchowych.
Pierwszy etap pielgrzymki to Trzebnica. O swoich motywacjach mówią pielgrzymi specjalny wywiad o które pytała siostra laura Wiesko.Warto posłuchać.Zapraszam!
Na naszej antenie od 2 - 10 sierpnia będziemy prowadzić Studio Pielgrzymkowe o 13:10 i o 20:30.Dzisiaj był pierwszy etap pielgrzymki do Trzebnicy, jutro msza św. o 6:00 rano.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina
wywiady Laura Wiesko
intro-animacja Jakub Maryniaczyk
We wrocławskiej katedrze również codziennie w czasie pielgrzymki odprawiona zostanie Msza św. dla pielgrzymów duchowych o godz. 18:30.

 

Czytaj dalej...

Wrocławska pielgrzymka startuje

Pielgrzymka wyruszy z Katedry Wrocławskiej w środę 2 sierpnia o godz. 6.00, zaś przybycie na Jasną Górę i wejście przed obraz Matki Bożej przewidziane jest na czwartek 10 sierpnia br. o godz. 9.00. Msza św. na zakończenie pielgrzymki na wałach Jasnogórskich sprawowana będzie o godz. 11.00.
A 31 lipca spotkaliśmy się wreszcie nastąpiło spotkanie z "Orzechem",oraz z bp
Jackiem Kicińskim.Rozpoczęły się również zapisywanie jeszcze grup pielgrzymkowych.Swoje życzenie oraz , przesłanie udzielił ks.Aleksander
Radecki dawny ojciec gr. duchowy wrocławskiej Pielgrzymki.
Transmisje na żywo z każdej mszy pielgrzymkowej na żywo:http:http://tvrodzina.pl/index.php?option=com_k2&view=itemlist&layout=category&task=category&id=38&Itemid=711

intro-animacja Jakub Maryniaczyk TVPielgrzymka

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

PLAN TRANSMISJI (godziny rozpoczęcia Mszy podane są orientacyjnie):
2 sierpnia - Malin, godz. 12:00
3 sierpnia - Trzebnica, godz. 06:00
4 sierpnia - Karwiniec, godz. 11:00
5 sierpnia - Siemysłów, godz. 09:30
6 sierpnia - Boisko Wołczyn, godz. 9:30
7 sierpnia - Olesno, godz. 12:00
8 sierpnia- Las za Dąbrową godz. 10:30
9 sierpnia - Blachownia, godz.  10:00
10 sierpnia - Jasna Góra, godz. 11:00 [transmisja także w Radiu Rodzina]

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

chwilowki