Menu

TVPielgrzymka (83)

Materiały promujące Wrocławską Pieszą Pielgrzymkę.

"Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!"

Kilkanaście tysięcy pielgrzymów wyruszyło spod wrocławskiej katedry o godz. 6.00. Wiernych zgromadzonych w świątyni i na zewnątrz pobłogosławił abp Józef Kupny – Oby ta droga do św. Jadwigi była czasem namysłu, modlitwy i medytacji. Życzę, abyście się umocnili w wierze i miłości – powiedział metropolita wrocławski. Po krótkim czuwaniu przed Najświętszym Sakramencie tłum wyruszył na pątniczy szlak.
Pielgrzymka zakończyła się Mszą św. przed bazyliką św. Jadwigi. Eucharystii koncelebrowanej przez ok. 130 kapłanów przewodniczył ks. Marian Biskup, zaś homilię wygłosił ks. Stanisław Orzechowski. Na wstępie nawiązał do słów które powiedział Pan Jezus: "Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!"
wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Czytaj dalej...

Zapraszamy, ruszaj z nami !

Pielgrzymka Trzebnicka.Zapraszamy, ruszaj z nami !

Podczas tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej do Trzebnicy – pod hasłem „TAJEMNICA EWANGELII” – skupimy się na osobie Jezusa Chrystusa. Otwierając karty Ewangelii pochylimy się nad zdaniami, jakie Chrystus wypowiada sam o sobie: Ja jestem dobrym Pasterzem, Ja jestem chlebem żywym, Ja jestem światłością świata, Ja jestem zmartwychwstanie i życie. Tajemnicą Jego osobowości jest to, że mieści w sobie tyle ważnych cech – musimy je poznać, odkryć i uwierzyć. Zapraszamy transmisja na żywo z mszy św. na tvrodzina.pl

wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Czytaj dalej...

Pielgrzymka Trzebnicka-Zapraszamy!

Zachęca "ORZECH",wyjaśnia ks.Tomek Płukarski rzecznik prasowy Pielgrzymki,rozmawiają ks.Aleksander Radecki,oraz ks.Henryk Wachowiak.Specjalne zaproszenie dla Putina! szukaj ok.9:51
Podczas tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej do Trzebnicy – pod hasłem „TAJEMNICA EWANGELII” – skupimy się na osobie Jezusa Chrystusa. Otwierając karty Ewangelii pochylimy się nad zdaniami, jakie Chrystus wypowiada sam o sobie: Ja jestem dobrym Pasterzem, Ja jestem chlebem żywym, Ja jestem światłością świata, Ja jestem zmartwychwstanie i życie. Tajemnicą Jego osobowości jest to, że mieści w sobie tyle ważnych cech – musimy je poznać, odkryć i uwierzyć.
wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

chwilowki