Menu

TVPielgrzymka (82)

Materiały promujące Wrocławską Pieszą Pielgrzymkę.

Zapraszamy, ruszaj z nami !

Pielgrzymka Trzebnicka.Zapraszamy, ruszaj z nami !

Podczas tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej do Trzebnicy – pod hasłem „TAJEMNICA EWANGELII” – skupimy się na osobie Jezusa Chrystusa. Otwierając karty Ewangelii pochylimy się nad zdaniami, jakie Chrystus wypowiada sam o sobie: Ja jestem dobrym Pasterzem, Ja jestem chlebem żywym, Ja jestem światłością świata, Ja jestem zmartwychwstanie i życie. Tajemnicą Jego osobowości jest to, że mieści w sobie tyle ważnych cech – musimy je poznać, odkryć i uwierzyć. Zapraszamy transmisja na żywo z mszy św. na tvrodzina.pl

wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Czytaj dalej...

Pielgrzymka Trzebnicka-Zapraszamy!

Zachęca "ORZECH",wyjaśnia ks.Tomek Płukarski rzecznik prasowy Pielgrzymki,rozmawiają ks.Aleksander Radecki,oraz ks.Henryk Wachowiak.Specjalne zaproszenie dla Putina! szukaj ok.9:51
Podczas tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej do Trzebnicy – pod hasłem „TAJEMNICA EWANGELII” – skupimy się na osobie Jezusa Chrystusa. Otwierając karty Ewangelii pochylimy się nad zdaniami, jakie Chrystus wypowiada sam o sobie: Ja jestem dobrym Pasterzem, Ja jestem chlebem żywym, Ja jestem światłością świata, Ja jestem zmartwychwstanie i życie. Tajemnicą Jego osobowości jest to, że mieści w sobie tyle ważnych cech – musimy je poznać, odkryć i uwierzyć.
wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Czytaj dalej...

Spotkanie służb pielgrzymkowych-Bardo śl.

Spotkanie służb pielgrzymkowych- BARDO ŚLĄSKIE 2013.
Jak co roku w miesiącu wrzesień ,najczęciej przed  pielgrzymką do Trzebnicy
organizowane są wyjazdy  wszystkich służb pielgrzymkowych Pieszej Pielgrzymki wrocławskiej wraz z rodzinami,aby się bardziej zintegrować,po wspominać ,lepiej się poznać.

Materiał filmowy to wspólne spotkanie w Bardzie śląskim oraz w Kłodzkiej Twierdzy.Komentarz ks.Tomka Płukarskiego rzecznika wrocławskiej Pielgrzymki był istotnym uzupełnieniem.

wideo-realizacja Zdzisław tvRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

chwilowki