Menu

Lokalne (211)

Kino według Adama Woronowicza

Spotkanie w D.C.F. na Festiwalu Filmów Niepokalanów
Przywitanie gości na sali kinowej przez ks.Piotra Wiśniowskiego
Pokaz filmu -"Przełęcz ocalonych"-reż.Mel Gibsona po filmie wywiady
przedewszystkim z uczestnikami oczekującymi na następne filmy
między innymi Misja reż.Ronalda Joffe oraz spotkanie z Adamem Woronowiczem z którym zamieszczamy ciekawy wywiad prowadzony przez Ewę Przyjazną

z Fundacji Vide et Crede.

Zapraszamy.

Czytaj dalej...

8.Prawda na rynku (Cz.II)

Ambasadorzy Strefy Wolności –o Prawdzie(c.d.)
W cz.2 konferencji  prowadził znany do udziału polityk,satyryk -Jerzy Skoczylas
W pierwszej odsłonie zaproszenie do udziału w dyskusji panelowej przyjęła Małgorzata Kramarz (pedagog, wieloletni terapeuta rodzinny),– Wszystko zaczyna się w domu – M. Kramarz podawała przykłady omijania prawdy już w stosunku do dzieci. – Dziś problem prawdy tkwi w subiektywizmie – mówił ks. Gorczyca. – Ludzie uznają, że ich prawda jest najważniejsza, lecz subiektywizm to zakamuflowana forma kłamstwa, która odciąga człowieka od prawdy – konstatował ks. Przemysław Król.
 oraz wypowiedział się dr Olgierd Pankiewicz (adwokat)
Uczestnicy konferencji wspólnie zastanawiali się, jakich wrogów ma prawda i jak im się przeciwstawiać, począwszy od najprostszych działań w domu, rodzinie i w swoim środowisku.

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...

8. Prawda na rynku - konferencja

Konferencja odbyła się w piątek 13 października w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu. „8.Prawda na rynku” -to tytuł hasła III Konferencji Grupy Dialogu Społecznego ds. wolności przekazu.Czym są Grupy Dialogu Społecznego? Wyjaśnia Dominik Golema- organizator konferencji.Podczas Konferencji zostaną przyznane statuetki Stref Wolności oraz Ambasadora Strefy Wolności. Otrzymają je Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, Stanisław Srokowski oraz Fundacja Evangelium Vitae.Gośćmi spotkania i panelistami byli: Magdalena Korzekwa-Kaliszuk - dyrektor CitizenGo Polska; ks. Przemysław Król - duszpasterz przedsiębiorców; Olgierd Pankiewicz - prawnik, adwokat; Małgorzata Kramarz - pedagog i terapeuta; ks. Janusz Gorczyca - duszpasterz, dziennikarz.
W cz. konferencji  prowadził znany do udziału polityk,satyryk ?
W pierwszej odsłonie zaproszenie do udziału w dyskusji panelowej przyjęła Małgorzata Kramarz (pedagog, wieloletni terapeuta rodzinny),c.d.dyskusje tegoż panelu zobaczymy wkrótce...

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości