Menu

Lokalne (219)

DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Oficjalne obchody na Cmentarzu Osobowickim - przemarsz środowisk i pocztów sztandarowych na miejsce uroczystości do kwater 81a i 120 , gdzie spoczywają żołnierze wyklęci, odbył się w towarzystwie orkiestry reprezentacyjnej Policji Dolnośląskiej oraz " ćwiczeń strzelniczych? " na pobliskim poligonie.
Wrocław 1 marca 2013 r 
video-realizacja Zdzisław Maj. wywiady prowadził Janusz Gajdamowicz

Czytaj dalej...

II Turniej Halowej Piłki Nożnej

 

II Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej.Organizatorem Turnieju są: Centrum Kultury im. Jana Pawła II i Wspólnota Hallelu Jah. Rozgrywki odbywały się w obiekcie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 (siedziba IX LO) we Wrocławiu, przy ul. Ks. Piotra Skargi 29/31 (przy pl. Dominikańskim).Materiał filmowy z rozpoczęcia -W MECZU OTWARCIA DRUŻYNA RADIA RODZINA-D.A."FRANCISZEK"
wywiady-komentarze prowadzili Paweł Trawka oraz Barbara Misiewicz. 
video-realizacja Zdzisław Maj.

Czytaj dalej...

W 94 rocznicę oddzyskania Niepodległości

11 listopada 2012 o godzinie 11.30 na placu Gołębim na Rynku wygłoszony został apel niepodległościowy i salwie honorowej rozpoczęła się Radosna Parada Niepodległości. W Paradzie wzięli udział zarówno władze miejskie, wojewódzkie jak i kombatanci, harcerze i młodzież szkolna.Na stronie filmedia.tv jest relacja z mszy św. w Bazylice Mniejszej.Zapraszamy: http://www.filmedia.tv/wideo/realizacje/665-w-rocznic-odzyskania-niepodlegoci... .Przewodził mszy w Bazylice Arcybiskup Marian Gołębiewski.
zdjęcia,montaż:Zdzisław Maj filmedia.tv

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości