Menu

Lokalne (220)

Włącz się w świętowanie Niepodległości

W dniu 21 lutego w godz. 11.00-15.00  w Centrum Historii Zajezdnia miało miejsce spotkanie Włącz się w świętowanie – jak przygotować dobry wniosek do programu Niepodległa?

W pierwszej części spotkania przekazane zostały podstawowe informacje dotyczące składania wniosków, począwszy od omówienia regulaminu, a skończywszy na budżecie i platformie, poprzez którą należy aplikować do programu. Był też czas na pytania ze strony uczestników.Na drugą część szkolenia składały się wypowiedzi ekspertów. Dominika Arendt-Wittchen historyk sztuki, z pasji działaczka organizacji pozarządowych podzieliła się swoimi doświadczeniami odnośnie przygotowywania projektów, a w trzeciej części
dr Wojciech Kucharski historyk i archeolog opowiedział o organizacji zarządzania projektem.Spotkanie odbyło się w sali kinowej C.H.Zajezdnia. Zapraszamy.

opis/Ewa Przyjazna/Fundacja Vide et Crede

wideo-realizacja Zdzisław Maj/TVRodzina

Czytaj dalej...

Duchowe EURO dla Wawrzynów

Idea Turnieju Wspólnot Chrześcijańskich pojawiła się przy okazji przygotowań do EURO 2012, gdy wydział duszpasterski kurii metropolitalnej wraz ze wspólnotą Hallelujah postanowiły przed Mistrzostwami Europy zrealizować program pt. "Duchowe zaplecze EURO".Uczestnicy projektu chcieli pokazać chrześcijański styl życia oparty na wartościach i godności człowieka. Pomysł turnieju jest od tamtego czasu regularnie kontynuowany.
Za nami kolejny turniej.W tym roku w rozgrywkach wzięło udział 18 drużyn. Wielkimi zwycięzstami w tym 2018 roku została młodzież z D.A.Wawrzyny.Bardzo się cieszymy, że wydarzenie nadal przyciąga wiele wrocławskich wspólnot i wspaniałych kibiców.Dziękujemy  za pomoc w przygotowaniach, uczestnictwo, bezpieczną rywalizację, konstruktywne uwagi i przede wszystkim wspólną modlitwę-powiedział Krzysztof Wierny organizator turnieju wspólnot chrześcijańskich.

wideo-realizacja Zdzisław Maj/TVRodzina

Czytaj dalej...

Turniej Piłkarski 2018 Wspólnot

VII TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ WROCŁAWSKICH WSPÓLNOT CHRZEŚCIJAŃSKICH o Puchar Dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej Ks. dr Mariana Biskupa
3 luty od 9:30 i 4 luty od 12:00 18:30 - sala sportowa w IX LO przy Placu Dominikańskim,przy ul.Piotra Skargi.W tym roku do turnieju zgłosiło się 19 drużyn.Przy podziale na koszyki brano pod uwagę miejsca zajmowane rok temu.Zapraszamy więc  4 lutego na półfinał i finał turnieju.
Faza grupowa: w sobotę w godzinach 10.00 - 22.00
natomiast faza pucharowa w niedzielę od 12.00 do 18.00.

wideo-realizacja Zdzisław Maj/TVRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki