Menu

Kultura (126)

CANTICUM JUBILAEUM z Limanowej

 

Wspaniały koncert Kolęd w wykonaniu Chóru CANTICUM JUBILAEUM z bazyliki M.B. Bolesnej z Limanowej zaprezentował się we wrocławskiej Katedrze pw. Św. Jana Chrzciciela koncert najpiękniejszych polskich kolęd i nie tylko. Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie.

Wideo relizacja: Andrzej Mas  tvRodzina 2016

 

Czytaj dalej...

Teatr na Ostrowie

Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, założony z inicjatywy arcybiskupa Józefa Kupnego Teatr na Ostrowie wystawił sztukę dla dzieci z Wrocławia i okolic. Jestem pełen podziwu dla wszystkich związanych z teatrem- mówi arcybiskup Józef Kupny Metropolita Wrocławski.
- Te przedstawienia naprawdę trafiają do dzieci- dodaje Metropolita.

Abp życzył dyrektorowi Brzozowskiemu oraz zespołowi teatru na Ostrowie sukcesów a szczególnie aktorom.

wideo-realizacja Zdzislaw Maj tvRodzina

Czytaj dalej...

Biało- Czerwone Nuty

Pod patronatem abp Józefa Kupnego Metropolity Wrocławskiego, a także Cezarego Przybylskiego Marszałka Województwa Dolnośląskiego odbywają się wydarzenia patriotyczne w ramach Święta Niepodległości.
11 listopada w ramach Patriotyzmu we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku odbyło się patriotyczne śpiewanie "My Pierwsza Brygada". Frekwencja przerosła wszelkie oczekiwania, aula Papieskiego Wydziału Teologicznego była przepełniona. Koncert poprowadził Roman Kowalczyk- dyrektor Liceum Ogólnokształcącego numer 17 we Wrocławiu.

wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki