Menu

Polska (198)

Realizując Swoje Marzenia

Jak zwykle „Pod CZWÓRKĄ” w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4
20 października br. kolejne spotkanie Mężczyzn św. Józefa.Gościem specjalnym był Donald Turbitt – emerytowany strażak, biznesmen, aktualnie posługuje w Renewal Ministries (USA). koordynator Mężczyzn św. Józefa (USA), mąż, ojciec, dziadek, pradziadek.

Najpierw mężczyźni św. Józefa uczestniczyli w modlitwie ,
 do Ducha św.Po spotkaniu Mężczyzn św.Józefa  zapraszamy na specjalny wywiad z Donaldem
rozmawiał ks.Piotr Wiśniowski,gdzie tłumaczył Szymon Kłopocki.


wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Czytaj dalej...

Prawda Was Wyzwoli

35. Ogólnopolska Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.Każdego roku ogólnopolska pielgrzymka odbywa się w innym miejscu. - To ma być spotkanie wielu ludzi. Pielgrzymujemy i podejmujemy modlitwę o wyzwolenie z nałogów całego naszego narodu. Jest to też dla nas podniesienie na duchu, umocnienie, wzrastanie - wyjaśnia ks. Wojciech Ignasiak, moderator Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.Pielgrzymi mieli bardzo intensywny dzień. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10 w kościele pw. św. Krzyża zawiązaniem wspólnoty. Potem odbyła się jest konferencja programowa wygłoszona przez ks. Marka Sędka, moderatora generalnego Ruchu Światło-Życie i droga krzyżowa na Ostrowie Tumskim. Ważne jest, by w swej działalności uwrażliwiali siebie i swoich znajomych na różne zagrożenia - nowe nałogi, w które uwikłanych jest bardzo wielu, zwłaszcza młodych ludzi - przekonuje i dodaje dzieła Krucjaty nie są ukierunkowane tylko na alkoholików. - Alkoholizm jest punktem wyjścia.
Czasy się zmieniają i nowych zagrożeń i zniewoleń jest coraz więcej.

wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

 

Czytaj dalej...

"Wystarczy chwila"

Organizator kampanii fundacji L'Arche, "Wystarczy chwila" to międzynarodowa fundacja zajmującą się pomocą osobom dorosłym z niepełnosprawnością intelektualną.Zamieszczamy tutaj 3 spoty,gdzie bohaterowie wcielają się aktorzy grupy teatralnej Mumio, chcieliby pomagać ale znajdują na to tylko chwilę.
Kampania ma na celu uświadomienie społeczeństwu,że często ta chwila uwagi poświęcona potrzebującej osobie może bardzo pomóc w jej dalszym rozwoju.
Fundacja L'Arche, na terenie Polski prowadzi 6 domów całodobowej opieki.
materiał dodany przez  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.48 793 339 239

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Więcej wiadomości


chwilowki