Menu

ELENI z Radiem Rodzina

W środę, 4 stycznia w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy wspólnie z zaproszonymi artystami kolędowało kilka tysięcy osób.Już tradycją stały się organizowane w styczniu Koncerty Noworoczne realizowane przez Radio Rodzina. W tym roku Radio wraz z Parafią Matki Bożej Nieustającej Pomocy we Wrocławiu zorganizowało koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu ELENI. Podczas wczorajszego koncertu artystce towarzyszyły połączone chóry Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego pod dyrekcją Alana Urbanka.
W uznaniu zasług w działalności kulturalnej i artystycznej oraz osobistej postawy Eleni otrzymała Wrocławski Laur Radiowy, który podczas wczorajszego koncertu w imieniu kapituły wręczył ks. dr. Zbigniew Orda proboszcz parafii i kapelan rozgłośni.Dotychczas Wrocławski Laur Radiowy otrzymały osoby zasłużone dla Ojczyzny, naszej dolnośląskiej ziemi i troszczących się o kulturowe dziedzictwo chrześcijańskie.
Wspólne kolędowanie z Eleni i świetnie brzmiącymi chórami oraz wykonanie najpiękniejszych polskich kolęd wytworzyło świąteczną, rodzinną atmosferę w tym szczególnym okresie Bożego Narodzenia.
Zapraszamy na wideo relację z tego pięknego koncertu .

Wideo realizacja - Andrzej Mas tvRodzina, 2017

Ostatnio zmienianypiątek, 06 styczeń 2017 08:56

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki