Menu

Patriotycznie i z Mocą

Około 2 tys. osób bawiło się na 6. Koncercie na Tekach.Pierwszy na scenie pojawiła się grupa Maleo Reggae Rockers oraz wspaniałe wokalistki - Marika (w pierwszych trzech piosenkach), Marcelina, Kasia Kowalska oraz zespół "Dziewczyny".Niespodzianką było kilka utworów z regularnego składu zespołu Darka Malejonka.Dopiero zdecydowana zachęta ze sceny sprawiła, że studenci (i nie tylko) ruszyli do tańca.
Na terenie Teków na publiczność czekało wiele atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami czy integrujące zabawy. W rozstawionych namiotach spotkać można było przedstawicieli Duszpasterstwa Akademickiego REDEMPTOR (głównego organizatora imprezy) oraz osoby zaangażowane w przygotowanie Światowych Dni Młodzieży. Na telebimie wyświetlały się także prezentacje dotyczące działalności duszpasterstwa oraz teksty utworów prezentowanych przez zespoły.
Druga część koncertu to ostre granie grupy 2Tm2,3. Po raz pierwszy w historii Koncertu na Tekach członkowie zespołu, a równocześnie liderzy innych, autorskich formacji, zagrali wspólnie. Darek "Maleo" Malejonek, Tomasz "Budzy" Budzyński i Roberd "Litza" Friedrich przeplatali starsze i nowsze kompozycje swoimi świadectwami i przemyśleniami dotyczącymi wiary i Boga.6. KnT przeszedł do historii, dostarczył jednak tylu emocji, że z pewnością na długo pozostanie w pamięci i sercach zarówno publiczności, jak i organizatorów.

wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Ostatnio zmienianysobota, 10 październik 2015 02:43

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki