Menu

Etyka w biznesie

W Kościele garnizonowym pw. św. Elżbiety na dyskusji o zasadach etycznych i moralności biznesu znakomici przedstawiciele świata biznesu i bankowości: prof. Eugeniusz Gatnar (członek zarządu NBP), Herbert Wirth (prezes zarządu KGHM Polska Miedź), Andrzej Sadowski (prezydent Centrum im. Adama Smitha) oraz Marek Woron (kanclerz dolnośląskiej Loży Business Centre Club).
Polacy są narodem najbardziej przedsiębiorczym na świecie, ale Polska jest krajem, w którym przedsiębiorczość napotyka na największe bariery – z taką diagnozą polskiej przedsiębiorczości zgodzili się na wstępie wszyscy goście panelu „Etyka biznesu – etyka życia gospodarczego”.
Drogą do pielęgnowania uczciwości i rzetelności są przedsiębiorstwa, których twórcy nie chcą zarabiać na wyzysku innych, lecz tworzą bezpieczne „mikroświaty”. Taci przedsiębiorcy najlepiej dbają o interesy swoich pracowników, umieją w pracy szanować idee i – w dalekiej perspektywie – najwięcej zyskują.
Ucztą muzyczną po dyskusji był występ połączonych chórów: Gaudium Uniwersytetu Wrocławskiego i Chóru Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz solistów m.in. Bogdana Makala pod dyrekcją maestro Alana Urbanka.

wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki