Menu

Krzyż Wielkopiątkowy JP II w MWSD- Wrocław

Peregrynacja Krzyża Wielkopiątkowego Świętego Jana Pawła II Wielkiego w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym we Wrocławiu.
Procesja z feletronem z Krzyżem Wielkopiątkowe Świętego Jana Pawła II ,Wielkiego, Papieża Polaka niesionym przez kleryków do Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu. W seminarium liturgia powitania Krzyża prowadzona przez ks. Rektora dr Adama Łuźniaka przy udziale gości i kleryków. Spotkanie z papieskim Krzyżem to wyjątkowe przeżycie dla wszystkich.
To już ostatni przystanek podczas Peregrynacji papieskiego Krzyża w Archidiecezji Wrocławskiej. W niedzielę 2.02.2014 o godz. 13 w Archikatedrze pw. Św. Jana Chrzciciela odprawiona zostanie Msza św. dziękczynna za peregrynację Krzyża Wielkopiątkowego Świętego Jana Pawła II Wielkiego w Archidiecezji Wrocławskiej i podziękowanie za owoce tej Peregrynacji. Po tej Mszy św. Krzyż powróci do sanktuarium w Kraczkowej koło Łańcuta gdzie przebywa na stałe.
Do tego krzyża święty Jan Paweł II Wielki - Papież Polak tulił się w 2005 r. podczas Drogi Krzyżowej w rzymskim Koloseum . Jan Paweł II z braku sił odprawiał ją w swej watykańskiej kaplicy.
Wideo realizacja: Andrzej Mas  tvRodzina
Ostatnio zmienianysobota, 01 luty 2014 14:41

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki