Menu

Spotkanie modlitewne z o. Bashoborą

Złoty jubileusz katolickiej Odnowy Charyzmatycznej(cz01)
W złoty jubileusz katolickiej Odnowy Charyzmatycznej wpisało się całodniowe spotkanie modlitewne z o. Johnem Bashoborą, kapłanem z Ugandy.Zawsze się radujcie! Nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie! Taka bowiem jest wola Boga w Jezusie Chrystusie względem was (1 Tes 5, 16-17)
28 maja, sala widowiskowa wrocławskiej Hali Orbita wypełniona była po brzegi. Gość z Afryki poprowadził trzy konferencje, w których mówił m.in. o cudach Bożej łaski, dokonujących się, gdy uwielbiamy Pana i z wiarą się modlimy oraz o motywacji jaką dał mu Bóg.– Dorastałem jako sierota, w wielkim ubóstwie. Od dziecka rozmyślałem nad tym co zrobić, aby pomagać ludziom w potrzebie. Bóg przemówił do mnie.
-Zwieńczeniem spotkania była Msza św. koncelebrowana, której przewodniczył ks. Wojciech Jaśkiewicz koordynator duchowny Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej Archidiecezji Wrocławskiej, która wraz z parafią NMP Bolesnej we Wrocławiu-Strachocinie oraz Fundacją Charyzmatykon była organizatorem spotkania. Modlitwę uwielbienia poprowadził Leopold Twardowski z zespołem, którego wsparła Inicjatywa Muzyczna „Wrocław Wielbi”.
Wkrótce cz.02. (3-konferencje o.Johnem B.oraz specjalna Msza św.
z udziałem o.Bashobory.) /inf. Anna Buchar/Tygodnik Niedziela

wideo-realizacja Zdzisław Maj TvRodzina

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki