Menu

o. John Bashobora w Orbicie

24-26.06.2011r. specjalnym gościem był znany ugandyjski charyzmatyk, o. dr John Baptist Bashobora.(Uganda).(Materiał filmowy do spotu to
przede wszystkim na bazie relacja z Kościoła pw.św. Karola Boromeusza oraz końcowy fragment mszy św. - Kościoła pw.św.Chrystusa Króla).Oto nadszedł czas świętowania! Czas dziękczynienia! Czas uwielbiania Pana za wszystko, co Nam się przytrafiło w życiu.
Czy jesteś w stanie dziękować za wszystko?
Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do świętowania Złotego Jubileuszu Odnowy Charyzmatycznej. Ale to nie jedyna okazja do celebracji. Chcemy również upamiętnić 20 rocznicę Kongresu Eucharystycznego, którego obecność uwiecznił święty Jan Paweł II.
Wielkie świętowanie razem z ojcem Johnem Bashoborą odbędzie się 28 maja 2017 roku w Hali Orbita we Wrocławiu.
Podczas konferencji, wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem oraz w trakcie intensywnego wielbienia Jezusa będziemy prosić o nowe napełnienie Duchem Świętym.
Zapraszamy od 9:00 do Hali ORBITA ul.Wejherowska 34

Program wydarzenia,na stronie: nabierzcieducha.pl

wideo-realizacja Zdzisław Maj TVRodzina
komentarz-wideo Artur Skowron Fundacja Charyzmatykon

 

Organizatorzy. Zawsze się radujcie! Nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie! Taka bowiem jest wola Boga w Jezusie Chrystusie względem was.Zapraszamy również jezeli chcecie zobaczyć całą wersję:
https://youtu.be/Pdcj30BSouU

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 08 maj 2017 21:36

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Więcej wiadomości


chwilowki