Menu

Kultura (127)

Bal sylwestrowy Wspólnoty Hallelu Jah (zwiastun)

Tak też można witać Nowy Rok 2014 r.Zapraszamy wkrótce na więcej!!!


Bal został zorganizowany dla członków i przyjaciół Wspólnoty, wzięło w nim udział około 80 osób, bal rozpoczął się modlitwą, potem polonez rozpoczął część taneczną, były zabawy integracyjne, smaczne jedzonko, fragmenty filmu z 30lecia Wspólnoty, a o północy uroczysta Masza Św celebrowana przez bp Andrzej Siemieniewskiego.
wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Czytaj dalej...

TIBI MATER POLONIA-kardynał Gulbinowicz...

Kapituła Krzyża TIBI MATER POLONIA przyznała Krzyże ludziom prześladowanym w Stanie Wojennym w Polsce , zasłużonym i walczacym o wolność i dobro Polski. Wsród odznaczonych znaleźli się : Ks.Kard. H. GULBINOWICZ, K. Kimso- NSSZ "Solidarność" Dolny Śląsk , J. Kaczyński , czy znany i lubiany satyryk JAN PIETRZAK.
W części artystycznej zorganizowanej przez PSE "POLEST" wystąpił ze swym programem JAN PIETRZAK. W trakcie tego programu Ks. kard. Gulbinowicz zaśpiewał napisaną przez siebie piosenkę . Zachęcamy do obejrzenia i posłuchania.
Wideo realizacja : Andrzej Mas - tvRodzina

 

Czytaj dalej...

V Wrocławski Koncert Zaduszkowy w Kościele Świętego Krzyża

W Dzień Zaduszny (2.11) odbył się wrocławski Koncert Zaduszkowy objęty patronatem Metropolity Wrocławskiego Księdza Arcybiskupa Józefa KUPNEGO.
Już po raz 6 w ramach wydarzenia Verbum cum Musica wrocławianie spotkali się na wieczorze zaduszkowym w Dzień Święta Zmarłych. Bronisław Pałys dyrektor Wydziału Programów Katolickich PSE Polest odczytał nazwiska wybitnych i zasłużonych Wrocławian którzy odeszli od nas do Domu Ojca w minionym roku. Uczestnicy spotkania wysłuchali wierszy o przemijaniu św. pamięci ks. Jana Twardowskiego. Refleksje o nadziei i płynącej z zmarchwychwstania Chrystusa wypowiedział bp. Andrzej Siemieniewski.Uroczystej modlitwie za zmarłych towarzyszyła pieśń – modlitwa Zespołu Sakralnego „LUMEN" z Poznania.

wideo-realizacja Zdzisław Maj tvRodzina

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

chwilowki